top of page

                           

                           Biljartvereniging 't KAB

                       't Kan Altijd Beter                                        

                                 

 

 

 

Wij hebben 45 leden, waarvan bovenstaande 12 deelnemen in de competitie 2023-'24 van de KNBB (Koninklijke Nederlandse Biljart Bond), van links naar rechts zijn dit:

Wim Juwett, Wim Vogel, Emil Udo, Co van Duijkeren, Joop Bekking, Fred Laske, Ron Kremer, Jan van Dijkman, Dirk Ketting, Marten Walsma, Frans Schutijser en Jan Broos.

Foto Wim Juwett.

*************************************************************************************************  

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**************************************************************************************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cees Oosterhout geeft een demonstratie bij de opening van de nieuwe biljartzaal op de 1e etage van dorpshuis de Olm        in 1983. Man met zwarte blazer was de voorzitter van de dorpsraad, Piet van Schaik staat keurig in pak met stropdas aan 

  de hoek van het biljart naast Loes die maar liefst 25 jaar de beheerster was van het dorpshuis. Vanaf 15 juli 1963 was     Cees van Oosterhout tevens de leider van een van de oudste biljartfabrieken van Nederland. Hij gaf leiding aan twintig  man personeel van de Billardfabriek Wilhelmina aan de Stadhouderskade 127 te Amsterdam. Piet gaf de foto's, Peter

 Vreeswijk was de fotograaf.

 

*************************************************************************************************

 

Standen en uitslagen van de dagelijkse roosterpartijen in het dorpshuis vindt u op https://biljartpoint.nl/index.php?district=102

Standen en uitslagen van de competitiestanden KNBB, district Duinstreek/CRBB:

https://biljartpoint.nl/index.php?page=stand&poule=1&compid=7079&district=45

Klik op Poule 1 voor team 1

Klik op Poule 2 voor team 2

Klik op Poule 4 voor team 3

 

Als je de links opent en naar beneden scrolt kun je zien welke andere clubs meedoen. Als je op een clubnaam klikt verschijnen hun adres-en contactgegevens. Iets verder scrollend vind je het speelschema. Heb je een keer tijd over en zin om te komen kijken, kom dan naar het  Dorpshuis. Niemand zal je vragen om te schrijven/arbitreren, want dat is al vooraf geregeld !

_____________________________________________________________________

Elke week in 2024 een videowedstrijd van 't KAB op tafel 1 :

2024:

 1-5 Co van Duijkeren          Piet van Schaik                                klik op: https://youtu.be/MjWMYkULjmI

16-4 Klaas vd Heijden          Piet Schuffelen                                  klik op:  https://youtu.be/3thYOG8xftc

11-4 Dirk Ketting                 Wim Juwett                                        klik op: https://youtu.be/0rTwv2-JHEE

3-4 Peter Oskam                   Jan Meijssen  DEEL 1                       klik op: https://youtu.be/3EQlYoe04ik

3-4 Peter Oskam                   Jan Meijssen  DEEL 2                       klik op: https://youtu.be/rOGTI59AP5s

20-3 Wim van Hoof              -Wim Bols                                         klik op: https://youtu.be/eD1IagQZYbI

13-3Rob Harthoorn               -Emile Udo                                        klik op: https://youtu.be/yf9vaGU3mmA 

7-3 Piet van Schaik               -Gerrit Markus                                   klik op: https://youtu.be/EtawRk7d6LE

27-2  Dirk Ketting                  -Rob Harthoorn                                 klik op: https://youtu.be/OQOGNjGG8Zw

 14-2 Rob Harthoorn              -Chris Cornelissen                             klik op: https://youtu.be/5CgZtAmKcBQ

7-2  Piet van Schaik               -Andre Vork                                       klik op: https://youtu.be/3mHYvejZc_8

11-1  Gerrit Markus                 -Alex Homan                                     klik op: https://youtu.be/lJr9qUNQR0Y

24-1 Piet van Schaik               -Jan van Dijkman                               klik op: https://youtu.be/3D08sB5S4xk

31-1 Herman Gerritsen           -Dirk Kettting                                     klik op: https://youtu.be/SR4woQiKPiQ

 

2023 :

21-12 Wim Vogel                    -Rob Harthoorn  KERSTFINALE      klik op: https://youtu.be/giichtqV718

11-12 Rob Harthoorn              -Jan Broos                                           klik op: https://youtu.be/hVqTXiO0rDk

4-12   Alex Homan                  -Frans Schutijser                                 klik op: https://youtu.be/KKTko7S2WNk

20-11 Piet van Schaik              -Piet Schuffelen                                  klik op: https://youtu.be/cYc_aATUrjs

13-11 Co van Duijkeren          -Dirk Ketting                                       klik op: https://youtu.be/qXkTUoj1rhQ

6-11  Loek Renirie                   -Piet van Schaik                                  klik op: https://youtu.be/YZfQOL-tDyc

30-10 Gerrit Markus                 -Wim van Hoof                                   klik op: https://youtu.be/WklHL98Jue4

23-10 Rob Harthoorn                -Ron Kremer                                       klik op: https://youtu.be/XlmmjiOjg10

16-10 Wim Bols                        -Joop Bekking                                     klik op: https://youtu.be/_F7HtBw3MTo

9-10   Peter Linsen                    -Wim Juwett                                        klik op: https://youtu.be/GEXj51A10fA

14-8   DEEL 1 Peter Oskam      -Andre Vork                                        klik op: https://youtu.be/L-CQo0yV9lg

14-8   DEEL 2 Peter Oskam      -Andre Vork                                        klik op: https://youtu.be/Gwdq_TSnfqw 

 7-8    Alex Homan                    -Rob Langenhorst                               klik op:  https://youtu.be/cthtl4SiLl0

31-7   Rob Harthoorn                -Wim Vogel                                         klik op:  https://youtu.be/TY2Itny3bhs

17-7   DEEL 2 Wim Vogel        -Herman Gerritsen                               klik op:  https://youtu.be/rD6m9_fXsPA

17-7   DEEL 1 Wim Vogel       -Herman Gerritsen                               klik op: https://youtu.be/GizhPG4M9xM

 3-7    Marten Walsma               -Fred Laske                                         klik op:  https://youtu.be/kdqPxkqNOFE

26-6    Jan Broos                       -Ron Kremer                                        klik op:   https://youtu.be/w3K7cDxKyJ4    

19-6:   Piet Schuffelen             - Joop Bekking                                      klik op:  https://youtu.be/M6659YoVNmM

12-6:   DEEL 1 Dirk Ketting    - Co van Duijkeren                               klik op:  https://youtu.be/kzuWmge4QWs

12-6:   DEEL 2 Dirk Ketting     -Co van Duijkeren                               klik op:  https://youtu.be/x2ovD6GR2k8

  5-6    Bert van Ham                 -Jan de Goede                                      klik op:  https://youtu.be/tfSXbCfjKCI

30-5    Jos van Schie                  -Hans Bultema                                    klik op: https://youtu.be/XmW8yN43l6E  

  1-5   Chris Cornelissen            -Wim Juwett                                        klik op:  https://youtu.be/5q1JIgtI1RY 

24-4   Piet van Schaik                -Fred Honing:                                     klik op:  https://youtu.be/hgbOw5UbR4Y

 

          

 

 

______________________________________________________________________

                                             

Helaas:  Vijfhuizen-'t KAB Zwanenburg 5 - 3

Jammer, maar onze biljartcollega's hebben het af moeten leggen

de tegen de senioren van biljartclub Vijfhuizen, maar het schijnt

wel een hele gezellige boel te zijn geweest in het Dorpshuis en

dat is zeker zo belangrijk als een overwinning!

__________________________________________________________________________________________________________________________

LEUK:

W.C.Fields gaat biljarten, wordt echt leuk na 1.30 minuut:

https://www.youtube.com/watch?v=aEIUW5Rslrc

Stan Laurel en Oliver Hardy gaan biljarten:

https://www.youtube.com/watch?v=qVvRoq-i2aI

______________________________________________________________________

Klik op: https://youtu.be/Mw696eNDH3A  voor een fotoverslag verslag van de Grote Finale van team 2 van 't KAB om het algehele kampioenschap van Noord-en Zuid-Holland 2022/2023 in de klasse KNBB/CRBB Duinstreek.

 

Lokatie: Biljartvereniging Agnes, Sportlaan 7, 2215 NB Voorhout

 

Speelschema op woensdag 19 april 2023:

10:00  Joop Bekking

10.00  Chris Cornelissen

11:30  Joop Bekking

11.30  Emil Udo

13.30  Frans Schutijser

13.30  Chris Cornelissen

14:30  Joop Bekking

14.30  Emil Udo

15:30  Frans Schutijser

(Reservespeler:Dirk Ketting)

______________________________________________________________________

MEDIA:

Artikel in het Witte Weekblad/Hoofddorpse Courant/Westerpost:

https://www.witteweekbladnieuw-vennep.nl/nieuws/sport/919701/het-senioren-team-2-van-biljartvereniging-rsquo-t-kab-uit-zwanenburg-kampioen-in-de-crbb-competitie-seizoen-2022-2023

______________________________________________________________________

2e team KAB kampioen in poule 4 van de KNBB Duinstreek CRBB !

Met slechts een voorsprong van 1 zielig matchpuntje op het team van De Bogaert werd dinsdag 11 april jl. de thuisstrijd aangegaan met biljartvereniging Puyckendam. Kampioen worden zat er vermoedelijk nog niet in, aangezien concurrent De Bogaert 2 dagen later hun laatste wedstrijd zou spelen.

Maar…………….het bijna onmogelijke gebeurde; team 2 wist alle 4 wedstrijden te winnen en behaalde daarmee 40 matchpunten. M.a.w. al zou De Bogaert in hun laatste wedstrijd eveneens 40 punten halen, zelfs dan zou het ene zielige matchpuntje nog steeds voldoende zijn om het kampioenschap te behalen.

En zo geschiedde het !!

 

                                                                                                                                                    

 

biljart2.png
bottom of page